2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Vytenis Tomkus (centre), Kaišiadorių rajono meras ir Algirdas Gricius, Raseinių rajono meras (dešinėje). . Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Iš kairės: Dainius Bardauskas, Kupiškio rajono meras, Vytautas Grigaravičius, Alytaus meras ir Antanas Tenys, Mažeikių meras. Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Artūras Margelis (kairėje) Lazdijų rajono meras. Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
reklama:
 
   

2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Iš kairės: Petras Pušinskas, Skuodo rajono meras, Rolandas Janickas, Ukmergės rajono meras ir Vytenis Tomkus, Kaišiadorių rajono meras. Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Vytautas Grigaravičius, Alytaus meras, Antanas Tenys, Mažeikių meras,Vytautas Kleiva, Telšių rajono savivaldybės meras ir Valerijus Makūnas (ketvirtas), Kauno rajono meras. Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
   

2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Valdemaras Valkiūnas (antras iš dešinės), Biržų rajono meras. Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Iš kairės: Ričardas Malinauskas, Druskininkų meras ir Algis Kašėta, Varėnos rajono meras. Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Iš kairės: Dainius Bardauskas, Kupiškio rajono meras ir Vytautas Kleiva, Telšių rajono savivaldybės meras. Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
   

2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Vytautas Grigaravičius (dešinėje), Alytaus meras. Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
2015 04 27. Lietuvos prezidentūroje vyko tiesiogiai išrinktų ir balandį dirbti pradėjusių naujųjų savivaldybių merų susitikimas su šalies vadove. Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
2015 04 23. Jungtinės karalystės prabangių automobilių gamintojos "Bentley Motors Limited" automobilis "Bentley Mulsanne Speed". Vladimiro Ivanovo nuotr.
 
Dėl pasirinktos fotografijos įsigijimo susisiekite su mumis
Contacts
reklama: