2015 12 09. Vilniuje vykusiame logistikos ir transporto forume „Verslo žinios“ kartu su Susisiekimo ministerija apdovanojo Lietuvos logistikos ir transporto sektoriaus įmones už sparčiausią augimą ir jų inovacijų pažangą. Pagrindinį prizą už E-pažangą logistikos srityje susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius įteikė UAB „DPD Lietuva“ generalinei direktorei Indrei Puišei. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Aprašymas: 2015 12 09. Vilniuje vykusiame logistikos ir transporto forume „Verslo žinios“ kartu su Susisiekimo ministerija apdovanojo Lietuvos logistikos ir transporto sektoriaus įmones už sparčiausią augimą ir jų inovacijų pažangą. Pagrindinį prizą už E-pažangą logistikos srityje susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius įteikė UAB „DPD Lietuva“ generalinei direktorei Indrei Puišei. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Nuotraukos numeris: 305535
Fotografas: Judita Grigelytė
Raktiniai žodžiai: DPD Lietuva, DPD Lietuva generalinė direktorė, DPD Lietuva vadovė, Indrė Puišė, Indrė Puišė DPD Lietuva, Lietuvos susisiekimo ministras, logistikos ir transporto forumas, logistikos ir transporto forumas apdovanojimai, logistikos ir transporto forumo nugalėtojai, Rimantas Sinkevičius, verslo žinių konferencijos, verslo žinių renginiai, VŽ konferencijos, VŽ renginiai

Dėl pasirinktos fotografijos įsigijimo susisiekite su mumis
Monika.Ulkstinaite@verslozinios.lt
reklama: